Přeskočit portletNabídka portletu
Jak se přihlásit

Před prvním přihlášením do elektronické přihlášky UP je potřeba se nejdříve zaregistrovat. Při registraci zadejte svoji e-mailovou adresu, která bude sloužit jako přihlašovací jméno, a heslo. Vaše přihlašovací údaje si dobře zapamatuje, budou sloužit k následnému přihlášení do systému.
Na jednu registraci je možné podat více přihlášek na více oborů. V případě, že zapomenete své heslo, využijte možnosti Zapomenuté heslo a neprovádějte opětovnou registraci. Systém vám ji nepovolí.
Během údržby a zálohování systémů (01- 03 hod SEČ /CET/) není přihláška funkční.
Stávající studenti a zaměstnanci UP, kteří chtějí podat elektronickou přihlášku, se musí zaregistrovat také - nelze použít přihlašovací informace, které používáte pro přihlášení do portálu UP.

Důležité: technické dotazy k elektronické přihlášce podávejte na adrese www.helpdesk.upol.cz, ostatní dotazy a připomínky zasílejte na jeden z uvedených e-mailů - dle fakulty, na kterou se hlásíte:

Pokud jste se již do e-přihlášky v minulosti zaregistrovali, přihlaste se do systému e-mailem zadaným při registraci.
Doporučujeme nevytvářet nové registrace. Pro obnovení hesla využijte odkazu Zapomenuté heslo.

Cyrilometodějská teologická fakultastudijni.cmtf@upol.cz
Právnická fakultastudijni.pf@upol.cz
Lékařská fakultamarta.zahradova@upol.cz
Filozofická fakultastudijni.ff@upol.cz
Přírodovědecká fakultajiri.mazal@upol.cz
Pedagogická fakultalibuse.lysakova@upol.cz
Fakulta tělesné kulturyeva.svobodova@upol.cz
Fakulta zdravotních vědalena.cholinska@upol.cz

Nejste zaregistrováni?   Registrace

Pokud jste jen zapomněli heslo, použijte stránku Zapomenuté heslo.