• Vítejte Nabídka stránky
  • Zapomenuté heslo
  • Nápověda
  • Registrace
 
 
 
 
Vítejte v elektronické přihlášce ke studiu na UP.
Přeskočit portletNabídka portletu

Nacházíte se na stránkách elektronické přihlášky ke studiu Univerzity Palackého v Olomouci (UP). Po absolvování několika jednoduchých kroků si můžete podat přihlášku na vybraný obor/obory na olomoucké univerzitě.
Prosíme, v následujících krocích věnujte pozornost popsaným postupům, jejich přesné dodržení je nezbytné k úspěšnému zaregistrování a následnému podání vaší přihlášky na UP.

Přejeme hodně štěstí při přijímacím řízení!

*Pokud jste byli navrženi/přijati ke studiu, prosím, potvrďte, zda ke studiu nastoupíte/nenastoupite. Potvrzení provedete tlačítkem umístěným po přihlášení do elektronické přihlášky v části "Přehled přihlášek" v řádku Operace u příslušného oboru na který jste byli přijati. V případě studia na Pedagogické fakultě UP toto potvrďte již v okamžiku doručení Oznámení o navržení přijetí ke studiu, na které jste byli k přijetí navrženi nebo přijati.
Tento údaj má čistě informační charakter pro studijní oddělení a lze jej kdykoliv změnit. Nemá vliv na podanou přihlášku.

Výběr karet pro nově přijaté uchazeče

Vyberte v případě, pokud máte nepoškozenou studentskou kartu UPOL nebo ISIC ke studiu, na které jste přijati a máte i stejnou formu studia (prezenční/kombinovaná).
Nevybírejte v případě, že máte kartu ze studia na LF anebo FZV a nastupujete na jinou fakultu nebo naopak (zde je použit jiný typ IK).
Informace pro nově přijaté uchazeče UP, kteří nemají platnou ID kartu: Pro zvolení typu identifikační karty studenta se prosím přihlašte níže, přejděte na možnost Přehled přihlášek.
Zde si zvolte typ ID karty.
Informace ke kartám

Výsledky

Informace o přijímacím řízení včetně výsledků

 
Jak se přihlásit

Před prvním přihlášením do elektronické přihlášky UP je potřeba se nejdříve zaregistrovat. Při registraci zadejte svoji e-mailovou adresu, která bude sloužit jako přihlašovací jméno, a heslo. Vaše přihlašovací údaje si dobře zapamatuje, budou sloužit k následnému přihlášení do systému.
Na jednu registraci je možné podat více přihlášek na více oborů. V případě, že zapomenete své heslo, využijte možnosti Zapomenuté heslo a neprovádějte opětovnou registraci. Systém vám ji nepovolí.
Během údržby a zálohování systémů (01- 03 hod SEČ /CET/) není přihláška funkční.
Stávající studenti a zaměstnanci UP, kteří chtějí podat elektronickou přihlášku, se musí zaregistrovat také - nelze použít přihlašovací informace, které používáte pro přihlášení do portálu UP.

Důležité: technické dotazy k elektronické přihlášce podávejte na adrese www.helpdesk.upol.cz, ostatní dotazy a připomínky zasílejte na jeden z uvedených e-mailů - dle fakulty, na kterou se hlásíte:

Pokud jste se již do e-přihlášky v minulosti zaregistrovali, přihlaste se do systému e-mailem zadaným při registraci.
Doporučujeme nevytvářet nové registrace. Pro obnovení hesla využijte odkazu Zapomenuté heslo.

Cyrilometodějská teologická fakultastudijni.cmtf@upol.cz
Právnická fakultastudijni.pf@upol.cz
Lékařská fakultamarta.zahradova@upol.cz
Filozofická fakultastudijni.ff@upol.cz
Přírodovědecká fakultajiri.mazal@upol.cz
Pedagogická fakultalibuse.lysakova@upol.cz
Fakulta tělesné kulturyeva.svobodova@upol.cz
Fakulta zdravotních vědalena.cholinska@upol.cz

 

Nejste zaregistrováni?   Registrace

Pokud jste jen zapomněli heslo, použijte stránku Zapomenuté heslo.